Cenimy sobie piękno otaczającej nas przyrody. Część socjalna naszej siedziby otwarta jest na przylegający ogród, służący nam w ciepłych miesiącach do odpoczynku i spożywania posiłków.

W trosce o czystość śrdowiska oraz o klimat podejmujemy działania majace na celu całkowitą eliminację szkodliwego wpływu naszej firmy na otaczający nas świat. Zastosowane procesy technologiczne pozwalają nam zminimalizować odpady produkcyjne, a te które powstają są w całości przekazywane do recyklingu. Produkowane przez nas narzędzia mogą być w 100% poddane procesowi regeneracji, dzieki czemu uzyskuje się pełnowartościowy wyrób o minimalnym wkładzie materiałowym i zmniejszonym zużyciu energii. Podejmujemy działania mające na celu zmniejszenie udziału naszej firmy w produkcji CO2.

W roku 2012 zainstalowaliśmy nowoczesną obrabiarkę laserową o mocy 3kW, czyli o 4kW mniej od dotychczas używanej. Daje to zmniejszenie emisji CO2 o 6400 kg/ rok na zmianę.

 

W roku 2017 zostało zamontowane nowoczesne oswietlenie LED firmy Slimled www.slimled.pl. Zmniejszenie emisji CO2 to 2667 kg/rok.